İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

  İnstagram'da Takip Edin!  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

Ankara Led Tabela

Led tabela çeşitleri, dikkat çekici reklam araçları içerisinde yer almaktadır. Ankara led tabela modelleri dış ve iç fark etmeksizin her ortamda çok rahat kullanılabilir.

Blue Reklam tarafından gece ve gündüzde görünebilen dikkat çekici birbirinden farklı led tabelalar üretiliyor.

Led tabela, düşük enerji harcaması sebebiyle en çok kullanılan reklam araçları içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda uzun ömürlü olması ve kolay açılıp kapanabilmesi de büyük avantajdır.

Led tabela çeşitlerinin kontrol üniteleri, diğer tabela çeşitlerine kıyasla küçüktür. Ayrıca kullanımı da klasik tabelalara kıyasla kolaydır. Uygun fiyatlı olan led tabelalar hafif yapısıyla da dikkat çekiyor. Hafif olduğu için birçok alanda çok rahat kullanılabilirler.

 

Ankara Led Tabela Özellikleri

 

Ankara led tabela, birçok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

 1. Çeşitli ebatlarda üretilmektedir.
 2. Tabelalar; Network, USB-Wi-Fi ile kontrol edilebiliyor.
 3. Tabelaların sensörü aracılığıyla nem ve ısı gösterilebiliyor.
 4. Hem dış hem de iç mekânda kullanıma uygun olduğu için yağmur, kar vb. hava olaylarına karşı çok dayanıklıdır.
 5. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
 6. RoHS ile CE belgesine sahiptir.  
 7. Elektrostatik toz fırın boya ile boyandığı için kesinlikle çizilmez.
 8. Tabelaların ışıklarının parlaklığı ayarlanabiliyor.
 9. Açılış-kapanış saatleri programlanabiliyor.

 

Ankara Led Tabela Kullanım Alanları Nerelerdir?

 

Led tabela çeşitleri, çok farklı sistemlerde üretilmektedir. Bu sistemlerden üretilen led tabelalar, son teknolojik ekranlardan oluşmaktadır. Led tabelaların kullanım alanları çok geniştir.

Ankara led tabela çeşitleri reklam tabelaları, sınır tabelaları ve yönlendirme tabelaları gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Led tabela çeşitleri, teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı kompleks yapılarda tasarlanmaya başladı. Tasarım ve görüntü farklılığı bakımından dikkat çeken reklam araçlarıdır.

Led tabelalar, 140 derecelik görüş açısına sahiptir. Bu görüş açısıyla tabela üzerindeki yazılar, farklı açılardan görüntülenebiliyor. Led tabelaların üzerinde konumlanan parlak ışıklar çok dikkat çekmektedir.

Led tabelalar sayesinde firmalar mesajlarını iletebilir. Firmalar reklamlarını da led tabelalarla verebilir. Farklı sektörlerde birçok amaç için kullanılabilen bu tabela çeşitleri, parlak ışığa sahiptir. Bu parlak ışık, geceleri görüşü kolaylaştırmaktadır. Belirttiğimiz bu özelliği sayesinde gemicilik, havacılık vb. birçok alanda da kullanılıyor.

Ankara tabela led çeşitleri, eğlence mekanlarında da çok kullanılmaktadır. Aynı zamanda mimari alanlarda da çok kullanılmaktadır. Mimari alanda, dekorasyon malzemesi şeklinde kullanılmaktadır. Ölçü ve renk açısından da zengin seçeneklerden led tabelalar oluşmaktadır.

Led tabelalarda reklamın net görüntülenmesi için dikey 60 derecelik açıda yataysa 140 derecedeki açılarda oval şekilde ledlerden yararlanılır. Led tabelalar, bilgisayar aracılığıyla ayarlanabiliyor.

 

Ankara Led Tabela Avantajları Nelerdir?

 

Led tabela kullanmak başta ekonomik olmak üzere birçok açıdan kullanıcıya avantaj sağlatıyor. Led tabelaların avantajları şöyle sıralanabilir:

Esneklik

Ledler, her türlü şekle girebilen aydınlatma sistemleridir. Dolayısıyla reklam aracı olarak kullanılması çok mantıklıdır. Ankara tabela led çeşitleri; dikdörtgen, oval, kare gibi birçok şekilde dizayn edilmektedir.

Animasyon

Led tabelaların üzerine her türlü yazı yazılabiliyor. Blue Reklam ile iletişime geçerek dilediğiniz şekillerde led tabelaların üzerine animasyonla yazılar yazılıyor. Böylelikle tabela daha dikkat çekici hale geliyor. Bu da markaların reklam faaliyetlerinin başarıya ulaşmasını sağlıyor.

Ekonomik

Led tabelalarda enerji kaybı çok azdır. Enerji sarfiyatının az olması sebebiyle enerjiden tam verim alınır. Uygun fiyatlı reklam aracı arayanlar için çok iyi bir alternatiftir.

Kolay Temizleme

Led tabelaların avantajlarından birisi de kolay temizlenebilmesidir. Pislik tutmayan led tabelaların üzerinden kirler kolayca temizlenir. Ayrıca led tabelalar, su geçirmezlerdir. Bu da her koşulda kullanılmalarını sağlıyor.

Şık Görünüm

Ankara tabela led çeşitleri, her rengi alabiliyor. Esnek özelliğe sahip olan bu reklam aracı birbirinden farklı renklerle daha farklı bir görünüme kavuşuyor.

Dikkat çekici, canlı görünümleriyle reklam faaliyetlerinin başarılı olmasında çok etkililerdir. Şık, zarif tasarıma sahip led tabelalar için Blue Reklam ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Ankara led tabela çeşitleri ile ilgili sıkça sorulan sorularla cevapları şu şekildedir:

 

 1. Ankara Led Tabela Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Led tabela fiyatlarını, tabelaların tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesi etkilemektedir.

 

 1. Ankara Led Tabela Kaç Volt ile Çalışır?

Led tabelalardaki elektronik bileşenler, 5 volt elektrik gerilimiyle çalışıyor.

 

 1. Ankara Led Tabela Ne Kadar Elektrik Harcar?

Bir led tabela ortalama olarak 120 KW enerji harcamaktadır.

Blue Reklam - Açık Hava Reklamları Logo