İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

  İnstagram'da Takip Edin!  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

Ankara Katalog Baskı

Blue Reklam, müşterilerine yüksek kaliteli katalog baskı hizmeti sunan bir reklam ajansıdır. Kataloglar, işletmelerin ürün ve hizmetlerini müşterilere sunarken kullanabilecekleri önemli bir araçtır. Blue Reklam, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli katalog baskı seçenekleri sunmaktadır.

 

Katalog Baskı Fiyatları


Katalog baskı fiyatları, müşterinin ihtiyaçlarına ve isteklerine bağlı olarak değişebilir. Baskı adedi, katalog sayfa sayısı, kağıt kalitesi, baskı renkleri ve diğer özellikler fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Blue Reklam, müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli katalog baskı hizmetleri sunarak, onların bütçelerine uygun seçenekler sunmaktadır.

 

Katalog Baskı Çeşitleri


Blue Reklam, müşterilerine farklı katalog baskı seçenekleri sunmaktadır. Bunlar arasında parlak veya mat kağıt seçenekleri, spiral veya tel dikişli bağlama seçenekleri, çift taraflı baskı seçenekleri, kapak sayfası için özel kesim veya kabartma gibi özellikler yer almaktadır. Blue Reklam, müşterilerinin isteklerine göre katalog baskı seçeneklerini özelleştirebilir.

 

Katalogların Kullanım Alanları


Kataloglar, genellikle işletmelerin ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için kullanılır. Kataloglar, müşterilerin ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine ve satın alma kararı vermelerine yardımcı olur. Ayrıca, fuarlar ve etkinlikler gibi işletmelerin tanıtımını yapabilecekleri ortamlarda da kullanılırlar.

 

Katalog baskı hizmeti, işletmelerin profesyonel ve etkileyici bir görünüm elde etmelerine yardımcı olur. Blue Reklam, müşterilerine yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı katalog baskı hizmetleri sunarak, onların markalarını güçlendirmelerine ve hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olur.

Blue Reklam

İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara


Blue Reklam, bir ankara reklam şirketi dir. 6 kişilik bir ekiple faaliyet gösteren Blue Reklam, çeşitli iş kollarında da iştirakleri bulunmaktadır. Totem tabela imalatı ve uygulamaları, folyo, branda baskı, yönlendirme tabelaları, ışıklı led tabelalar, araç giydirme, uv baskı gibi çeşitli hizmetler sunan Blue Reklam, müşterilerine kaliteli ve özgün çözümler sunar.

Blue Reklam - Açık Hava Reklamları Logo