İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

  İnstagram'da Takip Edin!  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

Ankara Işıklı Tabela Fiyatları

Genel olarak açık hava reklamcılığında kullanılan ışıklı tabela çeşitleri, farklı aydınlatma sistemleriyle yapılmaktadır. Etkili reklam araçları içerisinde yer alan Ankara ışıklı tabela çeşitleri, Blue Reklam tarafından tasarlanıyor.

Ankara ışıklı tabela çeşitleri sayesinde işletmelere ait logo ve yazılar her ortamda görüntülenebiliyor. Işıklı tabelaların arka ve ön yüzlerinde aydınlatma sistemimi geçiren vinil, pleksi, folyo vb. baskılar kullanılıyor.

Işıklı tabelalar işlev ve malzeme gibi durumlara göre farklı farklı tasarlanırlar. Zengin ürün seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkan ışıklı tabelalarda görsellik ön plana çıkıyor. Geceleri ve kalabalık alanlarda çok dikkat çekmektedir. Gelişen teknolojiyle ortaya çıkan ışıklı tabela modellerinde elektrik yaratıcı şekilde kullanılmaktadır.

 

Ankara Işıklı Tabela Modelleri Nelerdir?

 

Ankara tabela çeşitleri arasında yer alan ışıklı modellerin içine aydınlatmalar yerleştirilmektedir. Böylelikle ışıklı tabelaların fark edilmesi kolaylaşıyor. Görsellik açısından çok dikkat çeken ışıklı tabelalar, model bakımından çeşitlere ayrılıyor. Işıklı tabela modelleri şöyle sıralanabilir:

 

Işıklı Vinil Germe Tabela

Işıklı vinil germe tabelaların içerisinde birçok farklı çeşit barınmaktadır. Vinil germe tabelalar, daha önce hazırlanan ışıklandırmalı alüminyum kasaya kapatılırlar. Bu ışıklı tabela modellerinin dört tarafı profil şaşeye gerilmektedir. Işıklı vinil germe tabela modellerinin ömrü uzundur.

 

Polikarbon Tabela

Işıklı tabela çeşitleri arasında yer alan polikarbon tabelalar, hazır tabelaların olduğu sistemlerin üzerine kurulurlar. Polikarbon tabela, folyo yapıştırma ve UV baskı yöntemiyle tasarlanmaktadır. Polikarbon tabelalar çok kullanışlıdır. Geçme sistem alüminyumla alana sabitlenirler. Polikarbon tabelalar tasarlanırken ışık geçirme miktarları analiz edilir.

 

Işıklı Pleksi Tabela

Pleksi, ışık geçirme özelliğine sahiptir. Işıklı pleksi tabela çeşitleri geniş renk seçeneklerinden oluşmaktadır. Işığın geçirilmesi açısından pleksi tabakanın kalınlığı çok önemlidir. Aynı zamanda dayanıklılık açısından da ışıklı pleksi tabela önem arz etmektedir.

 

Işıklı Harf Tabela

Ankara ışıklı tabela modelleri arasında yer alan harfli tabelalar farklı farklı mekanlarda kullanılmaktadır. Işıklı harf tabela çeşitleri hem dış hem de iç mekanlarda kullanıma uygundur. Genel olarak ışıklı harf tabela çeşitleri esnaf dükkanlarında kullanılıyor. Işıklı harf tabelalar, bir dükkânın dikkat çekiciliğini artırmaktadır.

 

Ankara Işıklı Tabelaların Avantajları Nelerdir?

 

Ankara ışıklı tabela modelleri kullanıcılarına birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz:

  1. Gece ve gündüz fark etmeksizin her zaman kullanılabilirler.
  2. Logolar net şekilde görüntülendiği için markalar tanıtımlarını çok rahat yapabilir.
  3. İnsanların dikkatini kolayca çekerler.
  4. Farklı ledlerle aydınlatıldıkları için tanıtım ve reklam faaliyetlerinde görselliği öne çıkarırlar.
  5. Tek ya da birden renge sahip ışıklardan oluşmaktadır.
  6. Bir mağaza ya da dükkânın çalışma saatleri dışında da müşteri çekmesinde önemli rol oynamaktadır.

 

Ankara Işıklı Tabela Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Ankara tabela çeşitleri arasında yer alan ışıklı tabelalar reklam sektöründe önemli yere sahiptir. Firma tanıtımlarında etkin rol oynayan ışıklı tabelalar, bulundukları ortamlarda kendilerini gösterecek şekilde tasarlanırlar. Işıklı tabelalar doğru yere asıldığı takdirde kolay fark edilirler.

Işıklı tabela model seçiminde uzaktan nasıl göründüğü ve boyutuna çok dikkat edilmelidir. Tabela uzak mesafeden dahi dikkat çekmelidir. Işıklı tabelanın içeriği ve kullanım amacı da seçimi esnasında mutlaka dikkate alınmalıdır.

Işıklı tabela çeşitlerinin kullanılacağı lokasyonda hayati önem taşıyor. Lokasyonun belirlenmesi için konum analizi yapmak şarttır. Aynı zamanda ışıklı tabelalar konulacağı alandaki renk kartelasına da uyum sağlaması gerekiyor. Uyum sağlamazsa dikkat çekme olasılığı da azalır.

Blue Reklam, firmaların faaliyet gösterdiği alana uygun olarak tabelaları tasarlıyor. Işıklı tabela çeşitleri, kaliteli malzemelerden üretilirler. Hizmet verilen markayla uyumlu ve düzgün yazı stilleriyle tasarlanırlar.

 

Ankara Işıklı Tabela Fiyatları

 

Ankara ışıklı tabela fiyatları birçok farklı etkene bağlı olarak belirlenmektedir. Işıklı tabela fiyatları; genişlik, yükseklik, tasarım gibi etkenler baz alınarak belirlenir. Aynı zamanda tabelanın yapımında kullanılan malzemelerde fiyatı etkilemektedir.

Işıklı tabelalarda kullanılan aydınlatma miktarları ve türleri de fiyatı etkileyen diğer önemli unsurlardır. Işıklı tabelaların tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesi tabela kullanım ömrünü uzatmaktadır. Dolayısıyla kullanıcılar bu noktada da büyük avantaj elde ederler. Blue Reklam ile iletişime geçerek ışıklı reklam fiyatlarıyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Ankara ışıklı tabela çeşitleri ile ilgili sıkça sorulan soruları şöyle ifade edebiliriz:

 

  1. Işıklı Tabelalar Ne İşe Yarar?

Işıklı tabelalar, bir firmanın tanıtımı ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesinde önemli rol oynuyor.

 

  1. Işıklı Tabela Nedir?

Çeşitli aydınlatma sistemleriyle tasarlanan tabela çeşitleridir.

 

  1. Işıklı Tabelaların Özellikleri Nelerdir?

Işıklı tabelalar; özelleştirilebilir tasarım seçenekleri başta olmak üzere güvenlik, LED teknolojisi, uzaktan kontrol, güvenlik, dayanıklılık ve ışık efektleri gibi özelliklerden oluşuyor.

Blue Reklam - Açık Hava Reklamları Logo