İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

  İnstagram'da Takip Edin!  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

Ankara Folyo Kaplama

Ankara Folyo Kaplama: İşletmenizin Yenilenmesinde Pratik Bir Çözüm

İşletmeniz için yeni bir tasarım mı düşünüyorsunuz? Mevcut tabelanızın görünümünden memnun değil misiniz? O zaman Ankara folyo kaplama hizmetimiz tam size göre!

 

Folyo kaplama, işletmenizin tabelasını, aracınızı veya vitrininizi yeni bir görünüme kavuşturmak için kullanabileceğiniz pratik bir yöntemdir. Blue Reklam olarak, Ankara'da hizmet veren en iyi folyo kaplama şirketlerinden biriyiz. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun özel tasarımlar yaparak, tabelanızın ve işletmenizin dikkat çekici bir görünüme kavuşmasını sağlayabiliriz.

 

Neden Folyo Kaplama?

 

Folyo kaplama, eski tabelaların yenilenmesi için oldukça pratik bir yöntemdir. Eskiyen ve solan tabelalarınızın görünümünü kolayca değiştirebilir, yeni bir reklam kampanyası başlatırken işletmenizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem, tabelanızın yanı sıra araç kaplamaları, vitrinler ve hatta mobilyalar için bile kullanılabilir.

 

Folyo kaplama seçenekleri oldukça çeşitlidir. İşletmenizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre farklı renkler, tasarımlar ve baskılar yapabiliriz. Ayrıca, folyo kaplama malzemesi, uzun ömürlü, dayanıklı ve çevre dostu seçenekler sunar. Bu da işletmeniz için hem ekonomik hem de çevresel açıdan avantaj sağlar.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

 

Blue Reklam olarak, müşterilerimizin işletmelerinin ihtiyaçlarına en uygun folyo kaplama çözümlerini sunmak için özel tasarımlar yapıyoruz. İşletmenizin mevcut durumunu analiz ediyor, işletmeniz için en uygun folyo kaplama malzemelerini ve tasarımlarını belirliyoruz.

Blue Reklam

İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara


Blue Reklam, bir ankara reklam şirketi dir. 6 kişilik bir ekiple faaliyet gösteren Blue Reklam, çeşitli iş kollarında da iştirakleri bulunmaktadır. Totem tabela imalatı ve uygulamaları, folyo, branda baskı, yönlendirme tabelaları, ışıklı led tabelalar, araç giydirme, uv baskı gibi çeşitli hizmetler sunan Blue Reklam, müşterilerine kaliteli ve özgün çözümler sunar.

DİĞER İŞLER
Blue Reklam - Açık Hava Reklamları Logo