İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

  İnstagram'da Takip Edin!  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

Ankara Dijital Baskı Modelleri ve Fiyatları

Bilgisayar üzerinde hazırlanan yazılı ve görsel içeriklerin farklı farklı materyallere basılması, dijital baskı olarak adlandırılır.

Blue Reklam; billboard, afiş, menü, katalog gibi çeşitli ürünlere dijital baskı yapıyor.

Ankara dijital baskı modelleri, geleneksel baskı tekniklerine göre daha hızlı hazırlanmaktadır. Dijital baskı aynı zamanda esnek özelliğe sahiptir. Bu baskı yönteminde dijital tabanda oluşturulan görüntüler farklı ortamlarda yazdırılır. Yüksek çözünürlüğe sahip dijital baskı makinelerinde kaliteli baskılar elde edilir.

 

Ankara Dijital Baskı Modelleri Avantajları Nelerdir?

 

Ankara dijital baskı modelleri birçok avantaja sahiptir. Dijital baskı avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

 

Depolama ve Stoklama Maliyeti Yok

Ankara tabela hizmetleri kapsamında Blue Reklam tarafından tasarlanan dijital baskılarda stok problemi yaşanmamaktadır. Taleplere göre dijital baskılar yapıldığı için ek maliyette çıkmaz.

 

Esnek Çözümler

Dijital baskıların üretiminde herhangi bir sayı sınırlaması yoktur. Herkes ihtiyaçlarına göre 1000, 1500, 3000 ve daha fazlası için dijital baskı yaptırabilir. Dijital baskının kullanım alanı da çok geniştir.

 

Hız

Dijital baskılar kısa sürede hızlı çözümler sunar. Ofset, serigrafi vb. yöntemlere kıyasla daha hızlı olduğu söylenebilir. Dijital baskı için hazırlanan tasarımlar birkaç dakikada basılır.

 

İçerik Zenginliği

Dijital baskı, içerik açısından da zengindir. Dijital baskıların her birinde farklı farklı fotoğraf, isim vb. bilgiler yer almaktadır. Sınırsız tasarım imkânı sunmasıyla dijital baskı dikkat çekiyor.

 

Ankara Dijital Baskı Modelleri

 

Ankara dijital baskı modelleri, özel olarak tasarlanan baskı makineleriyle üretilir. Bundan dolayı dijital baskı modelleri zengin seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Bu dijital baskı modelleri şöyle ifade edilebilir:

 

Ambalajlar

Dijital baskı modellerine en çok rastlanılan alanların başında ambalaj ve etiketler yer alıyor. Özelleştirilebilir dijital baskı teknolojisiyle çeşitli ambalaj ve etiketler üretilebiliyor. Ürünlerin görsel açıdan çekici olmasında ve markalaşmasında da etkin rol oynuyor.

 

Katalog ve Broşürler

Bir hizmet ve ürün tanıtımı için katalog ya da broşür gibi reklam araçları da kullanılabiliyor. Katalog ve broşürler, renkli tasarımlarla hazırlanıyor. Dikkat çekici tasarımlardan oluşan katalog ve broşürler, insanlara hizmet/ürünler hakkında bilgi veriyor.

 

Reklam Panoları

Reklam panoları, dikkat çeken ve büyük boyuta sahip grafiklerden oluşuyor. Reklam panoları, çeşitli kampanya ve etkinliklerde kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlüğe sahip etkileyici ve renkli tasarımlardan oluşmaktadırlar.

 

Ankara Dijital Baskı Çeşitleri Nelerdir?

 

Blue Reklam’ın Ankara tabela hizmetleri arasında yer alan dijital baskı modelleri 2 çeşittir. İç ve dış dijital baskı olarak ifade edilen çalışmalar şunlardır:

 

İç Dijital Baskı

İç mekanlara özel olarak iç dijital baskı üretilmektedir. Bundan dolayı her hava koşuluna uygun değildir. İç dijital baskı modelleri; mağaza dekorasyonları, alışveriş merkezleri vitrinleri gibi yerlerde kullanılıyor. Canlı renklerden oluşan dijital baskılar, net görüntüleriyle dikkat çekiyor.

 

Dış Dijital Baskı

Dış dijital baskı modelleri her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Dış dijital baskı çeşitleri;

 1. Afiş,
 2. Broşür,
 3. Dış cephe kaplama,
 4. Araç giydirme vb. alanlarda kullanılıyor.

Dış dijital baskı çeşitleri şunlardır:

Canvas Baskı

 1. Sınıf canvas kumaşı üzerine dijital baskının uygulamasıyla canvas baskı elde edilir.

Folyo Baskı

Mağaza ve dükkanların camlarına giydirilen dijital baskıya folyo baskı adı verilmektedir.

Mesh Branda Baskı

Ankara tabela çalışmalarıyla gerçekleştirilen mesh branda baskı, reklamcılık faaliyetlerinde kullanılıyor. Mesh branda baskı, binaların dış cephelerine uygulanıyor.

Duratrans Baskı

Işıklı panoların içerisinde yer alan baskı çeşitleri duratrans baskı olarak adlandırılmaktadır. Duratrans baskılar, ışık geçirirler.

One Way Vision Dijital Baskı

Delikli özelliklerden oluşan one way vision dijital baskı, yalnızca camlarda kullanılıyor. Bu dijital baskı yönteminin tek tarafında yapışkan vardır.

Cast Folyo Baskı

Cast folyo dijital baskı tekniği araç giydirme işlemlerinde kullanılıyor.

Vinil-Branda Baskı

Ankara tabela çalışmalarıyla gerçekleşen Vinil-Branda baskı modelleri bina cephelerinde kullanılmaktadır.

 

Ankara Dijital Baskı Modelleri Fiyatları

 

Ankara dijital baskı modelleri fiyatları; baskı adedi, malzeme türü ve baskı boyutuna göre değişmektedir. Dijital baskı modellerinin fiyatlarını etki eden diğer faktörlerse şöyle sıralanabilir;

 1. Baskının gerçekleşeceği malzemenin türü,
 2. Baskının işlenme süreci,
 3. Baskı kalitesi,
 4. Baskı hazırlık süreci,

Ankara dijital baskı modelleri fiyatları için Blue Reklam ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara dijital baskı modelleriyle ilgili sıkça sorulan soruları şöyle sıralayabiliriz:

 

 1. Dijital Baskı Ne Kadar Sürer?

Dijital baskı süresi, baskının tasarımı ve miktarına göre değişmektedir.

 

 1. Dijital Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Dijital baskı modelleri; araç, tabela, pano, yol panosu, totem, ışıklı tabela, bilboard gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

 

 1. Dijital Baskı Modelleri Hangi Ürünlerin Üzerine Yapılmaktadır?

Dijital baskı modelleri; branda, kağıt ve folyo gibi ürünlerin üzerine yapılmaktadır.

Blue Reklam - Açık Hava Reklamları Logo