İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

  İnstagram'da Takip Edin!  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

Ankara Branda Baskı

Blue Reklam olarak, Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinde müşterilerimize branda baskı hizmeti sunuyoruz. Branda baskı, iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek bir reklam çözümüdür. Baskı kalitesi yüksek olduğu için, müşterilerin dikkatini çekmek için oldukça etkilidir.

 

Branda baskı uygulaması, çeşitli sektörlerde kullanılan bir reklam malzemesidir. İşletmeler, etkinlikler, festivaller, fuarlar, spor etkinlikleri ve daha birçok alanda kullanılabilir. İhtiyaçlarınıza göre özel boyutlandırılmış ve tasarlanmış branda baskı ürünleri sunuyoruz.

 

Branda baskılar, açık havada kullanıldığından çeşitli hava koşullarına dayanıklıdır. UV ışınlarına, yağmura, rüzgara ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Ayrıca, kullanım ömrü oldukça uzundur ve yıllarca kullanılabilir. Blue Reklam olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun farklı türlerde branda baskı hizmeti sunuyoruz. Tek taraflı veya çift taraflı baskı seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, özel kesimler ve delikli baskılar da yapabiliyoruz.

 

Branda baskı fiyatları, kullanılacak malzemenin türüne, baskı alanının büyüklüğüne ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Blue Reklam olarak, müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaya özen gösteriyoruz.

 

Sonuç olarak, Blue Reklam olarak müşterilerimize etkili bir reklam çözümü olan branda baskı hizmeti sunuyoruz. Yüksek kaliteli malzemeler ve profesyonel uygulama ile müşterilerimize uzun ömürlü ve etkili bir reklam aracı sağlıyoruz.

Blue Reklam

İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara


Blue Reklam, bir ankara reklam şirketi dir. 6 kişilik bir ekiple faaliyet gösteren Blue Reklam, çeşitli iş kollarında da iştirakleri bulunmaktadır. Totem tabela imalatı ve uygulamaları, folyo, branda baskı, yönlendirme tabelaları, ışıklı led tabelalar, araç giydirme, uv baskı gibi çeşitli hizmetler sunan Blue Reklam, müşterilerine kaliteli ve özgün çözümler sunar.

DİĞER İŞLER
Blue Reklam - Açık Hava Reklamları Logo