İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

  İnstagram'da Takip Edin!  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

Ankara Bez Çanta Fiyatları 2024

Bez çanta, hem çevre dostu hem de şık bir aksesuar olması nedeniyle son yıllarda oldukça popüler bir hal aldı. Bez çanta kullanarak plastik poşet tüketimini azaltmak ve doğaya katkıda bulunmak mümkün. Ayrıca, bez çanta üzerine istediğiniz tasarımı, logoyu veya sloganı baskı yaptırarak kendinizi ifade etme, markanızı tanıtma veya sevdiklerinize özel hediyeler verme gibi imkanlar elde edebilirsiniz. Ankara bez çanta fiyatları 2024 yılı için ne kadar oldukça merak edilmektedir.

 

Ankara'da bez çanta imalatı veya baskısı yaptırmak istiyorsanız, öncelikle fiyat araştırması yapmanız gerekebilir. Çünkü, fiyatlar, istediğiniz adet, model, kumaş, baskı ve kaliteye göre değişkenlik gösterecektir. Blue Reklam firmasında Ankara bez çanta fiyatları 2024 için ortalama fiyat 50 TL - 5.000 TL arasında değişmektedir. Bez çanta baskı fiyatları ise ortalama 60 TL - 8.280 TL arasında. Bu fiyatlar, piyasa ortalamalarını yansıtıyor. Ancak, daha uygun veya daha pahalı da olabilmektedir. Bu konuda net fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

 

Bez çanta imalatı veya baskısı yaptırırken, fiyattan önce kaliteye dikkat etmeniz önemlidir. Çünkü, kalitesiz bir bez çanta, kısa sürede yıpranabilir, solabilir veya yırtılabilir. Kaliteli bir bez çanta ise uzun ömürlü ve dayanıklı olacaktır. Kaliteyi belirleyen faktörler arasında, kumaşın cinsi, gramajı, dokusu, baskının türü, netliği, dayanıklılığı ve tasarımın özgünlüğü sayılabilir. Ankara bez çanta fiyatları bu noktada değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Neden Bez Çanta Kullanmalısınız?

 

Bez çantalar özellikle atık çıkarmadığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Son dönemde plastik poşetler için yapılan düzenlemeler ile birlikte bez çantalara geçiş yapılmıştı. Bunun dışında bez çantalar markanızın tanıtımını yapmanız için oldukça ideal araçlardır. Blue Reklam üzerinden markanızı tanıtabileceğiniz bez çantalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Promosyon ürünü olarak ya da ürünlerinizi satarken bu bez çantaları tercih edebilirsiniz. Bez çanta satın almak isteyen müşteriler genel olarak Ankara bez çanta fiyatları 2024 yılında ne kadar sorusunu sormaktadır. Bu konuda net fiyat bilgisi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da iletişim numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Blue Reklam - Açık Hava Reklamları Logo